Розклад відправлення автобусів - автовокзал Вінниця-3, Східна - 22-05-2019

Рейс Маршрут Час

Вінниця-3, Східна — Лісова Лисіївка
щоденно до 27.10
06:35 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Якимівка
щоденно до 27.10
06:55 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Свердловка
щоденно до 27.10
07:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Дашів
щоденно до 27.10
07:05 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Погребище
щоденно до 27.10
07:15 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Турбів
щоденно до 27.10
07:25 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Оратів
щоденно до 27.10
07:30 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Скала
щоденно до 27.10
07:35 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Лісова Лисіївка
щоденно до 27.10
07:45 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Погребище
пн, ср, пт, сб до 27.10
07:55 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Іллінці
щоденно до 27.10
08:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Соболівка, Липовецький район
щоденно до 27.10
08:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Липовець
щоденно до 27.10
08:20 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Зозівка
щоденно до 27.10
08:25 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Зозівка
щоденно до 27.10
08:25 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Оратів
щоденно до 27.10
08:35 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Костянтинівка
щоденно до 27.10
08:55 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Нападівка, Липовецький район
щоденно до 27.10
09:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Дашів
щоденно до 27.10
09:05 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Погребище
щоденно до 27.10
09:05 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Нова Прилука
щоденно до 27.10
09:20 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Гайсин
щоденно до 27.10
09:25 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Липовець
щоденно до 27.10
09:52 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Погребище
щоденно до 27.10
10:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Леухи
щоденно до 27.10
10:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Свердловка
щоденно до 27.10
10:02 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Лісова Лисіївка
щоденно до 27.10
10:05 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Соболівка, Липовецький район
щоденно до 27.10
10:20 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Вербівка, Липовецький район
щоденно до 27.10
10:25 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Вербівка, Липовецький район
щоденно до 27.10
10:25 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Леухи
щоденно до 27.10
10:30 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Погребище
щоденно до 27.10
10:35 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Стара Прилука
щоденно до 27.10
10:45 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Погребище
щоденно до 27.10
10:50 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Дружне
щоденно до 27.10
11:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Іллінці
щоденно до 27.10
11:05 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Погребище
щоденно до 27.10
11:15 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Оратів
щоденно до 27.10
11:25 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Лозовата, Липовецький район
щоденно до 27.10
11:40 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Свердловка
щоденно до 27.10
11:45 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Погребище
щоденно до 27.10
11:50 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Зозівка
щоденно до 27.10
12:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Зозівка
щоденно до 27.10
12:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Гайсин
щоденно до 27.10
12:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Іллінці
щоденно до 27.10
12:25 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Оратів
щоденно до 27.10
12:30 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Стара Прилука
щоденно до 27.10
12:40 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Київ, автостанція «Полісся»
щоденно до 27.10
12:45 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Білки
щоденно до 27.10
12:45 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Брицьке
щоденно до 27.10
12:50 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Лісова Лисіївка
щоденно до 27.10
13:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Соболівка, Липовецький район
щоденно до 27.10
13:10 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Дашів
щоденно до 27.10
13:20 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Погребище
щоденно до 27.10
13:35 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Київ, автостанція «Полісся»
щоденно до 27.10
13:36 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Костянтинівка
щоденно до 27.10
13:55 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Дашів
щоденно до 27.10
14:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Свердловка
щоденно до 27.10
14:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Нова Прилука
щоденно до 27.10
14:05 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Бугаївка
щоденно до 27.10
14:10 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Погребище
щодня, окрім нд до 27.10
14:10 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Нападівка, Липовецький район
щоденно до 27.10
14:20 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Монастирище
щоденно до 27.10
14:25 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Шендерівка, Липовецький район
щоденно до 27.10
14:30 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Скала
щоденно до 27.10
14:50 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Скала
щоденно до 27.10
14:50 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Оратів
щоденно до 27.10
14:58 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Стара Прилука
щоденно до 27.10
15:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Криштопівка
щоденно до 27.10
15:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Лозовата, Липовецький район
щоденно до 27.10
15:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Зозівка
щоденно до 27.10
15:10 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Погребище-2, залізнична станція
щоденно до 27.10
15:10 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Погребище
щоденно до 27.10
15:15 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Гайсин
щоденно до 27.10
15:20 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Йосипівка
щоденно до 27.10
15:25 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Фронтівка-1
щодня, окрім сб, нд до 27.10
15:40 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Дашів
щоденно до 27.10
15:50 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Липовець
щодня, окрім вт, нд до 27.10
15:52 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Лісова Лисіївка
щоденно до 27.10
16:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Монастирище
щоденно до 27.10
16:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Скибинці, Погребищенський район
щоденно до 27.10
16:05 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Брицьке
щоденно до 27.10
16:15 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Свердловка
щоденно до 27.10
16:20 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Дружне
щоденно до 27.10
16:30 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Погребище
щоденно до 27.10
16:40 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Балабанівка
щоденно до 27.10
16:45 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Вербівка, Липовецький район
щоденно до 27.10
16:50 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Вербівка, Липовецький район
щоденно до 27.10
16:50 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Соболівка, Липовецький район
щоденно до 27.10
16:50 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Турбів
щоденно до 27.10
16:55 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Лісова Лисіївка
щоденно до 27.10
17:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Старостинці
щодня, окрім пт до 27.10
17:10 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Леухи
щоденно до 27.10
17:10 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Стара Прилука
щоденно до 27.10
17:18 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Липовець
щодня, окрім пт до 27.10
17:20 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Заруддя
щоденно до 27.10
17:30 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Гайсин
щоденно до 27.10
17:50 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Свердловка
щоденно до 27.10
18:00 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Костянтинівка, поворот
щоденно до 27.10
18:05 22-05-2019

Вінниця-3, Східна — Нападівка, Липовецький район
щоденно до 27.10
18:10 22-05-2019


Розклад автовокзал Вінниця-3, Східна на інші дати:

Травень 2019

ПВСЧПСВ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Червень 2019

ПВСЧПСВ
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
2019 © Вокзал.укр - розклад транспорту в Україні
Рейтинг@Mail.ru