Розклад відправлення автобусів - автовокзал Харків-1, Центральний автовокзал - 20-07-2019

Рейс Маршрут Час

Харків — Слубице, автостанция
щоденно до 27.10
00:05 20-07-2019

Харків — Слупськ
лише 20, 25, 30 липня, 4, 9, 14, 19, 24, 29 серпня
06:30 20-07-2019

Харків — Слупськ
лише 20, 25, 30 липня, 4, 9, 14, 19, 24, 29 серпня
06:30 20-07-2019

Харків — Познань
у парні до 27.10, а ще 01.08
07:00 20-07-2019

Харків — Познань
у парні до 27.10
07:00 20-07-2019

Харків — Гдиня
лише 13, 20, 27 липня
08:00 20-07-2019

Харків — Гдиня
лише 13, 20, 27 липня
08:00 20-07-2019

Харків — Київ, Центральний залізничний вокзал, автостанція "Київ"
щоденно до 27.10
09:02 20-07-2019

Харків — Київ, Центральний залізничний вокзал, автостанція "Київ"
щоденно до 27.10, крім 16.07
09:52 20-07-2019

Харків — Київ-1, Центральний автовокзал
щоденно до 27.10
10:57 20-07-2019

Харків — Познань
20, 24, 28 липня, 1, 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29 серпня, 2, 6, 10, 14, 18, 22, 26, 30 вересня, 4 жовтня, …
11:15 20-07-2019

Харків — Познань
у парні до 27.10
11:15 20-07-2019

Харків — Кишинів
вт, сб до 27.10
12:00 20-07-2019

Харків — Варшава
у парні до 27.10
12:07 20-07-2019

Харків — Кишинів
лише 13, 16, 20, 23 липня
12:57 20-07-2019

Харків — Кишинів
лише 13, 16, 20, 23 липня
12:57 20-07-2019

Харків — Чернiвцi-1
щоденно до 27.10
14:40 20-07-2019

Харків — Чернiвцi-1
щоденно до 27.10
14:40 20-07-2019

Харків — Чернiвцi-1
щоденно до 27.10
14:40 20-07-2019

Харків — Чернiвцi-1
щоденно до 27.10
15:02 20-07-2019

Харків — Одеса, автостанція «Привоз»
лише 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 липня, 1 серпня
15:49 20-07-2019

Харків — Москва, автостанция Северное Бутово
лише 20, 22, 24, 26, 28, 30 липня, 1, 3, 5, 7, 9 серпня
16:10 20-07-2019

Харків — Ростов-на-Дону, Главный автовокзал
щоденно
18:00 20-07-2019

Харків — Київ, Центральний залізничний вокзал, автостанція "Київ"
щоденно до 27.10
20:52 20-07-2019

Харків — Херсон
щоденно до 27.10
21:04 20-07-2019

Харків — Каховка
щоденно до 27.10
22:14 20-07-2019

Харків — Гдиня
20, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 31 липня, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 19, 20 серпня, …
22:30 20-07-2019

Харків — Гдиня
лише 16, 20, 21, 25, 26, 30, 31 липня
22:30 20-07-2019

Харків — Слубице, автостанция
щоденно до 27.10
00:05 21-07-2019


Розклад автовокзал Харків-1, Центральний автовокзал на інші дати:

Липень 2019

ПВСЧПСВ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Серпень 2019

ПВСЧПСВ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
2019 © Вокзал.укр - розклад транспорту в Україні
Рейтинг@Mail.ru